Mühür Academy

As MHR & Partners, we aim to establish Mühür Academy in 2022. Mühür Academy is a school that continuously develops its employees as a learning organization. In our academy, besides our employees, training programs that provide technical knowledge, skills, leadership and personal development for professionals in the consultancy and audit sector and young people who want to pursue a career in this sector will be offered.

Academy News

Şirketimizin misyon ve vizyonunu belirledik

MHR & Partners olarak Mart ayında SWOT Analizi yapıp şirket değerlerimizi belirlemiştik. 6 Kasım 2021 tarihinde danışmanlarımız eşliğinde yeni bir çalıştay yaparak misyon ve vizyonumuzu da ortaya koyduk.

Çalışanlarımız "Proje Yönetimi" eğitimindeydiler

19.11.2021 tarihinde ekip olarak Proje Yönetimi eğitimimizi tamamladık. Proje Yönetimi konusunda akademik ve uygulama alanında geniş tecrübesi olan Prof. Dr. Savaş Şakar Beye MHR & partners olarak teşekkür ederiz.

Personel adaylarımız sertifikalarını aldı

MHR & Partners'da işe alınacak kişiler kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçerler. Bu sürecin son halkası 3 günlük teorik ve iş başı eğitimidir. Eylül 2021'de aramıza katılacak personel adayları eğitim sonrasında sertifkalarını aldılar.