Yerelden Globale Yolculuk...

Mühür Yeminli Müşavirlik A.Ş. olarak çıktığımız yolda MHR & Partners markasının kanatları altında globale doğru yolculuğumuz devam ediyor. Türkiye’de kurulup yurtdışında ofis açan ilk denetim ve danışmanlık firmasıyız. Bu yönüyle ülkemiz adına yerli firmaların dış dünyaya açılmalarına da öncülük yapmak istiyoruz.

MHR & Partners olarak, denetim ve danışmanlık sektörüne yenilik getirmeyi, iş yapış tarzlarında farklılaşmayı prensip edindik. Sahada, müşterinin yanında, açık iletişim halinde olma temel önceliğimizdir. En iyi uzmanları istihdam ederek ve geleceğin uzmanlarını yetiştirerek hizmet kalitemizi ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmanın peşindeyiz.

Başkanın Mesajı

Mehmet Akif Özmen
Yeminli Mali Müşavir
linkedin.com/in/mehmet-akif-özmen-2b2b543b

Mühür Yeminli Mali Müşavirlik olarak yerel markası ile yurt dışına açılan ilk yerli denetim firması olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bunun için MHR & Partners adıyla yeni bir kimlikle yerelden globale doğru yolculuğumuza başladık. Müşterimizle büyümek ve onları global dünyanın fırsatlarıyla buluşturmak istiyoruz.

Müşterilerimizle açık, yerinde ve dürüst bir iletişim içinde olmayı ilke edindik. Sektörün yerleşik iş yapma kalıplarının dışına çıkıp yenilikçi uygulamalarla müşterilerimize beklentilerini aşan deneyimler yaşatan hizmetler sunuyoruz. 

MHR & Partners’da inovasyonu, farklılıklara saygıyı, birlikte başarmayı ve başarıyı birlikte kutlamayı, uzmanlığı geliştirmeyi, müşteri, insan ve hizmet odaklı düşünmeyi teşvik ediyoruz. 

Çalışanlarımızı, müşterilerimizi, partnerlerimizi, çözüm ortaklarımızı ve paydaşlarımızı hep MHR & Partners ailesinin kıymetli üyeleri olarak görüyoruz. Hep birlikte kazanıp hep birlikte geleceğe yürümekte kararlıyız.

Saygılarımızla,

Tarihçemiz

2022
KASIM

Almanya'nın Düsseldorf şehrinde MHR Avrupa adıyla kendi şirketini kurdu.

2022
HAZİRAN

Aktif olarak Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere, Avusturya, İspanya, Romanya, Karadağ, Bulgaristan ülkelerinde şirket kurulum, vergi ve finansal danışmanlık hizmetleri vermeye başladı.

2021
EYLÜL

Almanya'da partnerlik tesis edildi.

AĞUSTOS
MHR & Partners olarak kurumsal kimliğini güncelledi.

MARTAltunizade'deki yeni genel merkezine taşındı.

2020
ARALIK

Hollanda, İngiltere yurtdışı partnerleri tesis edildi.

2017
ŞUBAT

Bursa Şube açıldı.

2016
TEMMUZ

Ankara Şube açıldı.

2014
MART

Artvin Şube Açıldı.

2013
ŞUBAT

İstanbul'da kuruldu.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Ofis
network-01(1)
0 +
Çalışan
Varlik-4
0 +
Müşteri
Varlik-2
0 +
Hizmet Raporu

Ekibimizden

osman Yıldırım

BURSA OFİS | MÜDÜR

Cihan Topaloğlu

Artvin OFİS | MÜDÜR

ömer Bataroğlu

Yeminli Mali Müşavir

Bayram Kont

merkez ofis | DANIŞMAN

Muhammed Satılmış

MERKEZ OFİS | DANIŞMAN

mecit Subaş

ANKAR OFİS | YETKİLİ DENETÇİ YRD.

Cansu Fazla

MERKEZ OFİS | YETKİLİ DENETÇİ YRD.

Beytullah Kaya

ANKARA OFİS | YETKİLİ DENETÇİ YRD.

Şeyma Karakaş

MERKEZ OFİS | YETKİLİ DENETÇİ YRD.

Sena Sağlam

MERKEZ OFİS | PSK. | Insan Kaynakları Uzman Yrd.

Özge Teke

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM UZMAN YRD.

Irmak ağdemir

MERKEZ OFİS | VERİ ANALİZİ UZMAN YRD.

Furkan Seyda Vural

MERKEZ OFİS | DENETÇİ YRD.

Melike Filik

MERKEZ OFİS | KARŞIT İNCELEME SORUMLUSU

Mustafa Can Çağlar

MERKEZ OFİS | KARŞIT İNCELEME SORUMLUSU

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

YURT DIŞI DANIŞMANINIZ

10+

Yıllık Tecrübe

MHR & Partners olarak 30’dan fazla ülkede doğrudan ve dolaylı olarak aktifiz. 10 yılda 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyoruz. Şu anda şirket kurmak, oturum izni almak, mali – finansal başta olmak üzere yurt dışındaki tüm operasyonel süreçleriniz için uçtan uca danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Önceliğimiz yurt dışında büyüme vizyonu ve iş stratejisi olan firmalara danışmanlık hizmeti vermektir. Şirket kurma aşamalarından sonra MHR & Partners (Mühür YMM AŞ) güvencesiyle hizmetlerimizin kesintisiz devam etmesine özel önem veriyoruz. Güvenli liman olma ve sürdürülebilir hizmetler sunma temel misyonumuzdur.

Dünyanın en ücra yerinde dahi olsa girişimcilerimizin büyümeye ve gelişmeye yönelik iş planlarına köprü olmak istiyoruz.