Vergi Denetiminden Küresel Danışmanlığa

Mühür Yeminli Müşavirlik A.Ş. olarak çıktığımız yolda MHR & Partners markasının kanatları altında globale doğru yolculuğumuz devam ediyor. Türkiye’de kurulup yurtdışında ofis açan ilk denetim ve danışmanlık firmasıyız. Bu yönüyle ülkemiz adına girişimcilerimizin dünyaya açılmalarına da öncülük yapmak istiyoruz.

Yurt içinde vergi denetimi ve danışmanlığı ile başlayan hizmet yolculuğumuz yurt dışında küresel iş danışmanlığına evrilmiş durumda. Dünyayı Türkiye’ye getirmeye, Türkiye’yi dünya ile buluşturmaya kararlıyız. MHR & Partners olarak en büyük farklılığımız budur.

MHR & Partners'i Tercih Etmeniz İçin 13 Neden

Uzmanlık

MHR & Partners olarak bünyemizde kamu sektöründe uzun yıllar vergi müfettişliği yapmış denetim uzmanları ve yeminli mali müşavirler çalışmaktadır. Akademi birimimiz sayesinde bu uzmanlık birikimimizi sürekli derinleştiriyoruz.

Ekip

Tecrübeli denetçiler ve yetiştirdikleri genç uzmanlar, karşıt incelemelere tahsis edilmiş özel bir takım, müşterilerimizle ve vergi daireleriyle sürekli iletişimde bulunan saha yöneticileri, bunlara merkezden destek veren idari kadro. Bu dinamik ekip sayesinde kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunuyoruz.

Sektör Tecrübesi

10 yıldan fazla bilfiil vergi denetim sektöründe faaliyette bulunmaktayız. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve alanında son derece saygın 200'den fazla müşteriye hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar 1000'in üzerinde rapor hazırladık.

Sistem

Yüzlerce rapor üretimini verimli bir tarzda uçtan uca yönetmek için özel bir CRM yazılımı kullanıyoruz. KDV iade ve tam tasdik denetim sürecinin süreç haritasını çıkardık ve sürekli iyileştiriyoruz. Karşıt inceleme operasyonlarını yine ayrı bir teknolojik bir platform üzerinden yürütüyoruz. Yurt dışı operasyonlarımızı da CRM sistemimiz üzerinden koordine ediyoruz.

Yerinde Hizmet

İstanbul Merkez ofis, Ankara, Bursa, Artvin'de ofislerimiz var. Kalite için müşteriye yerinde hizmet vermeye, sahada olmaya, müşteriyle güçlü iletişim bağları kurmaya özel önem veriyoruz. Saha iletişimini güçlendirmek için merkez ofisimizde Kurumsal İletişim birimimiz hizmet veriyor.

Kolay Ulaşılmak

Açık iletişim ve kolay ulaşılabilir olmak temel hizmet ilkemizdir. Sahada ofislerimiz, merkezde Kurumsal İletişim birimimiz ve web sitemize koyduğumuz mobil telefonlarımız ile hizmet öncesinde, hizmet alırken ve hizmet sonrasında kolaylıkla uzmanlarımıza ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Küresel Yapılanma

MHR & Partners olarak sadece Türkiye'de hizmet vermiyoruz. Köln'de ilk ofisimizi açtık. Tesis ettiğimiz partnerlerimiz sayesinde 33 ülkede hizmet verir durumdayız. Özellikle Almanya, Hollanda, İngiltere, Belçika, Romanya, Karadağ ve Bulgaristan'da şirket kurmak ve finansal hizmet almak isteyen firmalara danışmanlık yapıyoruz.

Hizmet Çeşitliliği

Türkiye'de her türlü denetim hizmetini verebilecek şekilde yapılandık. Yurt dışı açılımımızla buna küresel hizmetleri de ekledik. Türkiye'de hizmet verdiğimiz bir firmaya Londra'da, Berlin'de, Roterdam'da, Brüksel'de hizmet verip onları küresel iş fırsatlarıyla buluşturabilir durumdayız.

Hız

Kaliteli hizmeti beklenen bir hızda almak günümüzün vazgeçilmezi. İşin temrin tarihini müşteriye bildirerek işi bir kerede doğru bir şekilde yapmaya ve hızlıca sonuçlandırmaya özel önem veriyoruz. Yazılım desteğiyle iş süreçlerini sürekli izleyen ve verilerle analiz eden özel bir ekibimiz var.

Kurumsal Yapı

Son 3 yıldır kurumsallaşma çalışmalarımızı hızlandırdık. Bireylerle değil ekip, sistem ve süreçlerle ilerliyoruz. Kendi içimizde onbeşin üzerinde proje çalışması yürütmekteyiz. Müşterilerimize dokunduğumuz her yerde profesyonel bir deneyim yaşatmak için sürekli yatırım yapıyoruz.

Öngörülebilir Olma

Müşteriler hizmet alırken sürprizleri sevmezler. Hizmet içeriklerinde ve fiyatlamada öngörülebilir olmayı beklerler. Dürüst ve açık iletişim, fiyatlandırma ve hizmet içeriklerimizde öngörülebilir olma temel iş yapma biçimimiz. Her yılın başında fiyat ve oranlar müşteriye açıklanır, sonrasında sürprizler olmaz.

Güven

Müşteri bilgilerinin gizliliğine ve müşteri mahremiyetine özel önem veriyoruz. "Müşterini bilgilendir" prensibi gereği önceliğimiz müşterilerimizin "doğru hizmeti" almasıdır. Rapor süreci içinde olası tüm riskleri ve alternatif çözümleri paylaşarak uzmanlık tecrübemizden müşterilerimizi yararlandırırız.

Sıkıntısız Hizmet

Müşteri sıkıntısız ve ilk işlemde doğru hizmet bekler. Hizmet alırken hiç beklemediği yasal ve ekonomik risklerle karşılaşmak istemez. Vergi denetimi ve tasdik hizmetleri içinde bir çok teknik detay barındıran ve dikkat edilmez, müşteri doğru yönlendirilmezse çok can sıkıcı sonuçların ve maddi kayıpların baş göstereceği bir alandır. Uzmanlık, deneyim, ekip ve sistem hayatidir.

Serbest Mali Müşavirler (SMM) İçin Güvenilir Partner

Mühür YMM olarak, çalışma prensiplerimiz gereği, Serbest Mali Müşavirler veya Mali Müşavirlerin verdiği defter ve muhasebe kaydı tutmak gibi hizmet alanlarına girmiyoruz. KDV İade, Tam Tasdik ve diğer vergi denetimi hizmetlerine odaklanıyoruz.

Yıllık Tecrübe
0 +
Ofis
0 +
network-01(1)
Çalışan
0 +
Varlik-4
Müşteri
0 +
Varlik-2
Hizmet Raporu
0 +

Yurt Dışında Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

YURT DIŞI ORTAĞINIZ

9+

Yıllık Tecrübe

MHR & Partners olarak dünyada 20’den fazla ülkede doğrudan ve dolaylı olarak aktifiz. Hedefimiz 10 yılda 100 ülkede 10 şube ile faaliyet göstermektir. Şu anda şirket kurmada, oturum izni almada, mali – finansal başta olmak üzere yurt dışındaki tüm operasyonel süreçlerde uçtan uca size danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Önceliğimiz yurt dışında büyüme vizyonu ve iş stratejisi olan firmalara danışmanlık hizmeti vermektir. Şirket kurma aşamalarından sonra MHR & Partners (Mühür YMM AŞ) güvencesiyle hizmetlerimizin kesintisiz devam etmesine özel önem veriyoruz. Güvenli liman olma ve sürdürülebilir hizmetler sunma temel misyonumuzdur.

Dünyanın en ücra yerinde dahi olsa müşterilerimizin büyümeye ve gelişmeye yönelik iş planlarına köprü olmak istiyoruz.

Yurt dışında iş kurmak için Yeminli Mali Müşavir Mehmet Akif Özmen ile doğrudan iletişime (+90 542 830 3408 veya akif.ozmen@mhrpartner.com) geçebilirsiniz.