Hizmet Felsefemiz

MHR & Partners olarak müşterilerimize yerinde, hızlı, açık iletişim içinde ve dürüstlükle hizmet vermeyi ilke edindik. Uzman ekibimiz ve insan odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerine özel önem vermekteyiz. Hizmet yelpazemizin özetini aşağıda bulabilirsiniz.

İade Hizmetleri

Denetim Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri​

İhtilaf ve Uzlaşma Hizmetleri​

Hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Uzmanlarımız tüm profesyonel sıcaklığıyla size hizmet vermekten mutluluk duyacaklardır.

Neden MHR & Partners ?

Uzman Ekip

Uzun yıllar devlet ve özel sektör deneyimi olan kaliteli sonuçlar üreten uzmanlara sahibiz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimine yatırım yapar ve onlara mutlu bir çalışma ortamı sunarız.

Hız

Kaliteden taviz vermeden en hızlı hizmeti sunarız. Her bir müşteri dosyasını özel olarak takip eden, süreçleri günlük olarak izleyen ve analiz eden ayrı bir ekibimiz var. Çeviklik iş yapma anlayışımızın ana bileşenidir.

Açık İletişim

Müşterilerimize karşı şeffafız, onlarla yakın iletişim içinde oluruz. Müşterilerimizi dinleyerek beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya değer veririz. Hizmet sürecinin her aşamasında müşterilerimizi bilgilendiririz.

Güven

Müşteri bilgilerinin gizliliği temel iş kuralımızdır. Müşterilerimizle dürüstlük ilkesine bağlı kalarak bir ilişki yürütürüz. Müşterilerimizin bize olan güveni en değerli varlığımızdır.

Sahada Olma

Müşterilerimize yakın olmak ve yerinde hizmet vermek için irtibat bürolarımız var. Sahadayız ve müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimizle aktif iletişim içinde olmanın birbirimize kazandırdığına inanırız.

Global Vizyon

Küresel düşünüp yerel davranırız. Türkiye’de kurulup yurt dışında partnerleri ve çözüm ortakları olan ilk denetim şirketiyiz. Dünyadaki ve ülkemizdeki iş fırsatlarını birbirleriyle buluşturan global bir ağa sahibiz.

Teklif Alın

İhtiyaç duyduğunuz hizmetimizle ilgili bilgi ve teklif almak için aşağıdaki formu doldurun. Uzmanımız 1 işgünü içinde telefon yoluyla sizinle iletişime geçecektir.

Gönder butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.