ONLINE YURT DIŞI YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yurt Dışına Açılan Pencereniz...

Yeminli mali müşavirlik şirketi olarak MHR & Partners markası altında faaliyet gösteriyoruz. İstanbul, Bursa, Ankara, Artvin ve Almanya Köln’de ofislerimiz var. 10 yıl boyunca sektöründe saygın yüzlerce firmaya vergi denetim ve danışmanlık hizmeti sunan MHR & Partners bu uzmanlığını şimdi digital mecraya taşıdı. 

Yurt dışı vizyonu ve iş planı olan girişimcilere Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Romanya, Karadağ, Bulgaristan başta olmak üzere bir çok ülkede şirket kurma ve oturum izni alma hizmetleri veriyoruz. Bunların yanında şirket değerleme ve satın alma, muhasebe, finansal ve yatırım danışmanlığı hizmetleriyle de girişimcilerimizin yurt dışına açılma sürecine köprü oluyoruz.

Yurt içinde KDV İade, Tam Tasdik Denetimi, Vergi İhtilafları başta olmak üzere mükelleflere her türlü vergi denetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Online Yurt Dışı Yatırım Danışmanlığı Konuları

Online Danışmanlık Süreci Nasıl İşliyor?

6 aşamalı hizmet sürecimizi tam izleyebilmek için ekranı yana kaydırın

img
001

Hizmet Talebi

Aşağıdaki danışmanlık hizmeti talep formunu doldurarak süreci başlatın!

img
002

Ön Görüşme

Kurumsal iletişim yetkilimiz en geç 1 iş günü içinde sizi telefonla arayarak hizmet talebinizin detaylarını netleştirir ve sizi süreç hakkında bilgilendirir.

img
003

Ücret Yatırma

Şirketimizin kurumsal banka hesabına danışmanlık ücretini yatırırsınız.

img
004

Online Toplantı Bilgisi

Kurumsal iletişim yetkilimiz sizi tekrar arayarak sizin ve danışmanımızın uygun olduğu bir zaman dilimi için toplantı rezerve eder. Online toplantı linkini yazılı olarak sizinle paylaşır.

img
005

Danışmanlık Alma

Belirlenen saatte danışmanımız hazır olur. talep edilen süre içinde sorularınızı cevaplar ve talep ettiğiniz konularda bilgi paylaşımında bulunur.

img
006

Fatura

Almış olduğunuz danışmanlık hizmetine ilişkin fatura e-posta adresinize gönderilir.

Danışmanlık Paketleri

Temel

100 EUR + KDV / Saat

 • En Fazla 5 Saate Kadar
 • Esnek Gün ve Saatlerde
 • İlave Katılımcıya %50 İndirim
 • Maksimum 3 Katılımcı
Şimdi Talep Et

ÇOKLU

80 EUR + KDV / Saat

 • 6 - 15 Saat Arası
 • Esnek Gün ve Saatlerde
 • İlave Katılımcıya %50 İndirim
 • Maksimum 3 Katılımcı
Şimdi Talep Et

periyodik

70 EUR + KDV / Saat

 • En Az 4 Ay
 • Ayda En Az 4 Saat
 • İlave Katılımcıya %50 İndirim
 • Maksimum 3 Katılımcı
Şimdi Talep Et

Online Danışmanlık Hizmeti Alanlar Ne Dediler?

Mustafa TÜRKASLAN

Tekstil | BURSA

img

"Bursa'da ofisleri olduğu için Mühür YMM ile çalışmaya karar verdim. Hızlı ve sonuç odaklı çalışıyorlar. İletişime oldukça açıklar. Kolay ulaşabiliyorum."

Aykan SARI

İnşaat | İSTANBUL

img

"Mühür YMM'deki uzman arkadaşların bilgi birikimleri beni etkiledi. Alternatif çözümler üreterek doğru kararlar almamda yardımcı oldular."

İsmail DURMUŞ

Lojistik | ARTVİN

img

"Mühür YMM'de benim en çok dikkatimi çeken deneyimli üstatların yanında genç çalışanlar. Geçmişle gelecek arasında köprüler kurulmuş gibi."

Naci ARİFAĞAOĞLU

Enerji | ARTVİN

img

"Uzun yıllardır Mühür YMM ile çalışıyorum. Esnek ve yardımseverler. Güven veren bir çalışma disiplinleri var. Ekip halinde çözüm üretiyorlar."

Hizmet Talep Formu

Online yurt dışı danışmanlık hizmetlerimizle ilgili hizmet sürecini başlatmak için aşağıdaki formu doldurun. Kurumsal İletişim yetkilimiz 1 iş günü içinde telefon yoluyla size dönüş yapacaktır.

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Online yurt dışı danışmanlığı hizmetimiz hakkında bilgi almak veya hizmet sürecini başlatmak için bana e-posta gönderebilir, Whatsapp yazışması başlatabilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

Online Danışmanlık Sık Sorulan Sorular

Online danışmanlık hizmetlerimizden herkes yararlanabilir. Bununla birlikte, resmi olarak yurt dışında şirket kurma ve yatırım yapma gibi operasyonel süreçler söz konusu olduğunda Türkiye’de ticari geçmişi ve yurt dışı iş stratejisi olan girişimcilere yurt dışı hizmetlerimizi sunuyoruz.

Tercihimiz ZOOM uygulamasıdır. Bunun yanında sizin isteğinize göre Microsoft Team ve Google Meet üzerinden de online görüşme gerçekleştirebiliriz. Online görüşme linkini biz size gönderiyoruz.

Tercihimiz mesai saatleri içinde danışmanlık vermektir. Mesai saatlerimiz hafta içi 9:00 – 18:00 saatleri arasıdır. Bununla birlikte müşteri odaklı yaklaşımızdan dolayı mesai saatleri dışında da danışmanlık hizmeti vermeye açığız. Detayları Kurumsal İletişim yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Her iki para biriminden de ücreti yatırabilirsiniz. TL olarak yatırmak istediğinizde yukarıdaki tarife fiyatları TCBM döviz satış kuru üzerinden TL’ye çevrilir.

Evet. En fazla 3 kişi katılabilir. Sizin dışınızda katılan her kişi yüzde 50 oranında ücretlendirilir. Sizin ücretiniz tarifede yazan saat başı tutar üzerinden hesaplanır. Her ilave katılımcının ücreti ise bu tarife fiyatın yarısı kadar olur.

Hayır. Kurumsal iletişim yetkilimiz danışmanlık sürecini koordine eden, kolaylaştıran ve her durumda size destek olan kişidir. Danışman değildir. Bu yüzden onunla yaptığınız görüşmeler ve yazışmalar danışmanlık ücretine dahil değildir.

Minimum danışmanlık hizmetimiz yarım saattir. Örneğin 20 dakika danışmanlık hizmeti de alsanız yarım saat üzerinden ücretlendirilir. 75 dakika danışmanlık hizmeti alsanız 1 saat üzerinden ücretlendirilir.

Evet iade edilir. Ama 1 saat 20 dakika hizmet aldıysanız sadece yarım saate isabet eden ücret iade edilir. Hep yarım saatlik dilimler halinde danışmanlık ücretlendirmesi yapıyoruz.

Evet. Almak istediğiniz toplam danışmanlık saatine göre ücreti peşin ödüyorsunuz. Uygulamada daha az danışmanlık aldıysanız, ödediğiniz fazla ücret size geri iade edilir. Örneğin, siz 8 saatlik bir danışmanlık ücreti yatırarak çoklu paketi seçtiniz. Uygulamada 4 saat danışmanlık hizmeti aldınız ve 4 saat ilave danışmanlık almamaya karar verdiniz. Bu durumda size almadığınız danışmanlık ücret bedeli iade edilir. Yalnız bu durumda hesaplama yapılırken tekli pakete göre ödemeniz gereken ücret hesaplanır ve geri kalan size iade edilir. Çünkü almış olduğunuz hizmet saati artık çoklu paket değil tekli paket sınıfına düşmüş oldu.

Hiç bir şekilde etkilenmezsiniz. Ödediğiniz ücret üzerinden hizmet almaya devam edersiniz. 

Evet. Herhangi bir sebep göstermeden danışmanlık hizmeti almaktan vazgeçebilirsiniz. Yatırdığınız ücret talep ettiğiniz aynı hafta içinde şirket ödeme günümüz olan Cuma günü hesabınıza iade edilir. İadelerde ödeme anındaki saatlik ücret tarifesi neyse aynı tarifeden geri ödeme yapılır. Herhangi bir enflasyon veya faiz farkı ödenmez. Ödemeler EUR olarak veya TCBM döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak TL olarak hesabınıza iade edilir.

Şu an için sadece Mühür Yeminli Müşavirlik kurumsal IBAN hesap numarasına havale yapmanızı talep ediyoruz. Kredi kartıyla ödeme almıyoruz.

Hayır. Önce danışmanlık ücretini kurumsal şirket hesabımıza yatırıyorsunuz. Sonra danışmanlık hizmetimiz başlıyor. Hizmet aldıktan sonra faturanızı kesiyoruz. Herhangi bir neden göstermeden dilediğiniz zaman danışmanlık hizmet talebinden vazgeçebilirsiniz.

Hakkınız yanmaz. Uygun olduğunuz başka bir tarihte tekrar danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz danışmanlık almaktan vazgeçebilirsiniz de. Bu durumda, yatırdığınız ücret hesabınıza iade edilir.

Bu sayfanın başındaki konu başlıkları üzerinden danışmanlık veriyoruz. Detaylı bilgi almak için Kurumsal İletişim yetkilimizle irtibata geçebilirsiniz. Online vergi danışmanlığı hizmetimiz için bu sayfamızı incelemenizi öneririz.

Evet. Beyanınız üzerine şirkete de fatura kesebiliyoruz. Ödemeyi şirket hesabından veya bireysel bir hesaptan yapabilirsiniz. Bireysel hesaptan yapılan ödemelerde açıklama kısmına firma ismini ve hizmet detayını not düşmeniz gerekir.

Verimli olması açısından blok halde en fazla 2 saat danışmanlık hizmeti veriyoruz. Minimum 1 saat ara verdikten sonra tekrar 2 saat daha görüşme devam edebilir. Her durumda gün içinde vereceğimiz danışmanlık hizmet süresi maksimum 4 saattir.

Hayır. Yurt dışı online danışmanlık hizmetlerini sadece online platformlar üzerinden sunuyoruz. Yurt içi vergi danışmanlık konuları için sizin veya MHR & Partners’in ofisinizde yüz yüze danışmanlık hizmeti verebiliriz. Detaylar için Kurumsa İletişim yetkilimizle irtibata geçiniz!

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

YURT DIŞI DANIŞMANINIZ

10+

Yıllık Tecrübe

MHR & Partners olarak 30’dan fazla ülkede doğrudan ve dolaylı olarak aktifiz. 10 yılda 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyoruz. Şu anda şirket kurmak, oturum izni almak, mali – finansal başta olmak üzere yurt dışındaki tüm operasyonel süreçleriniz için uçtan uca danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Önceliğimiz yurt dışında büyüme vizyonu ve iş stratejisi olan firmalara danışmanlık hizmeti vermektir. Şirket kurma aşamalarından sonra MHR & Partners (Mühür YMM AŞ) güvencesiyle hizmetlerimizin kesintisiz devam etmesine özel önem veriyoruz. Güvenli liman olma ve sürdürülebilir hizmetler sunma temel misyonumuzdur.

Dünyanın en ücra yerinde dahi olsa girişimcilerimizin büyümeye ve gelişmeye yönelik iş planlarına köprü olmak istiyoruz.

Hizmetlerimizi Keşfedin

Yurt Dışında
Şirket Kurmak

Almanya, İngiltere, Hollanda,
Belçika'da şirketiniz olsun

Online Yurt Dışı
Yatırım Danışmanı

Küresel pazarların fırsatlarını
uzmanından öğrenin!

KDV İade
Hizmeti

10 yılda 200'den fazla müşteri ve
1000'den fazla iade raporu

Tam Tasdik
Denetimi

Tam tasdik denetimden daha ötesi
Risk odaklı vergi planlaması

Online Vergi
Danışmanı

Uzmanımız bir tık ilerinizde!
Vergisel avantajları keşfedin!