Şimdi Küresel Düşünme Zamanı

Küreselleşen dünya fırsat ve tehditleri beraberinde getirdi. Yurt dışında özellikle de devasa ekonomik büyüklüğe sahip Avrupa piyasasında çok cazip iş fırsatları ve kazançlar yerel girişimcilerimizi bekliyor. Ufkunuzu genişletin, Avrupa’da şirket kurarak hem şirketinizi büyütün hem de heyecan veren bir girişimcilik hikayesi oluşturun.

Neden Avrupa'da Şirket Kurmak?

Devasa Bir Pazar

Dünyanın en büyük ekonomik pazarlarından biri olan Avrupa Bölgesi, sayısız iş fırsatları ve cazip kazançları barındırıyor.

Coğrafi Yakınlık

Avrupa piyasasının Türkiye'ye coğrafi olarak yakın olması yatırımların daha hızlı hayata geçirilmesini kolaylaştırıyor.

Döviz Avantajı

EURO gibi değerli para birimleri üzerinden gelir elde etmek yerel firmalar için finansal avantajlar getiriyor.

Yatırım İklimi

Avrupa ülkelerinin istikrarlı ekonomik yapısı, hukuki ve fiziksel altyapılarının gelişmişliği güvenli yatırımlara imkan sağlıyor.

Yeni İş Bağlantıları

Yeni piyasalar, yeni iş ilişkileri ağı, yeni iş fırsatları... Bu da küresel ölçekte yeni iş bağlantıları kurmanıza kapı aralıyor.

Küresel Deneyim

Avrupa'da şirket kurmak size küresel ölçekte iş yapma deneyimi kazandırıyor. Bu durum yerelde iş yapma tarzınızı da geliştiriyor.

Ticari İtibar

Şirketinizin Avrupa'da bir merkezinin olması marka değerinizi büyütüyor ve ticari itibarınızı artırıyor.

Finansal Kaynaklar

Avrupa'da şirketiniz olduğunda maliyeti son derece düşük geniş kredi kaynaklarına erişiminiz de kolaylaşıyor.

Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Şirket Kurmak ve İşinizi Büyütmek

Finansal Hizmetler

Danışmanlık Hizmetleri​

30'dan Fazla Ülkede Hizmet Veriyoruz

Avrupa'da Şirket Nasıl Kurarım?

almanyadasirketkurmak

Şirket kurmanın kuralları ve süreçleri her Avrupa ülkesinde farklılık arz etmektedir. Hızlı, sorunsuz ve minimum maliyetle şirket kurmak veya ofis / şube açmak için yerel piyasayı ve iş kurallarını iyi bilen bir danışman şirketin desteğine ihtiyaç bulunmaktadır.

MHR & Partners olarak Almanya Düsseldorf’ta şirketimizi kurduk. Küresel şirket olma stratejimizin bir parçası olarak Almanya, Hollanda, İngiltere Belçika, Romanya, Karadağ ve Bulgaristan’da yerel partnerlikler tesis ettik. Bu partnerler yardımıyla güvenli ve hızlı bir şekilde size sıfırdan bir işletme kurmanız ve kuruluş sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm süreçleri yönetmeniz için uçtan uca danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Avrupa’da iş kurmak için “Yurt Dışı Hizmetlerimize Başvuru” sayfasından başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirsiniz.

Almanya'da Şirket Kurmak

Avrupa Birliği’nin finansal merkezi Almanya’da yatırımcılar için sayısız iş fırsatları var. Siz de Almanya’da yeni bir şirket kurarak veya ofis / şube açarak veya var olan bir şirketi satın alarak bu devasa ekonomik pazarın kazançlarına kapı aralayın. İstikrarlı ve dinamik bir yatırım iklimine sahip olan Almanya’da yeni iş bağlantıları, yeni girişimcilik fırsatları, yepyeni bir pazar deneyimi sizi bekliyor.

Hollanda'da Şirket Kurmak

Avrupa Birliği’nin en büyük ticaret merkezi Hollanda’da, 10 binin üstünde yabancı şirket faaliyet göstermektedir. Hollanda, yabancı girişimciler için şirket kurmayı ve iş yapmayı kolaylaştıran yasal mevzuata sahiptir. Hollanda’da yeni bir şirket kurarak veya ofis / şube açarak veya var olan bir şirketi satın alarak sayısız iş fırsatlarından yararlanın. Avrupa’nın önde gelen piyasalarına kolaylıkla erişmek için bir iş merkezine sahip olun.

londra -ingiltere

İngiltere'de Şirket Kurmak

Bir yatırımcı olarak dünyanın finans ve ticaret merkezi İngiltere’de faaliyette bulunmak, cazip iş fırsatları ve bağlantıları yanında şirketinize prestij kazandıran bir girişimdir aynı zamanda. İngiltere, yabancı girişimcilerin ülkede ekonomik faaliyette bulunmasını kolaylaştırmaktadır. İngiltere’de yeni bir şirket kurarak veya ofis / şube açarak veya var olan bir şirketi satın alarak uluslar arası ticaretin kalbinin attığı bu ülkede kendinize küresel bir alan açın.

Belçika'da Şirket Kurmak

Avrupa Birliği’nin siyasi merkezlerinden biri olan Belçika, aynı zamanda ekonomik büyüklüğü ve yatırımcıları teşvik etmesiyle Avrupa’da iş kurulacak ülkelerin başında gelmektedir. Yurt dışı ticari taşımacılık açısından, Dünya Bankası’nın endeksinde birinci sırada olan Belçika’da yeni bir şirket kurarak veya ofis / şube açarak veya var olan bir şirketi satın alarak küresel ölçekte iş yapma deneyimine ve Avrupa Birliği’nin devasa ekonomik fırsatlarına şimdiden hazırlanın.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

YURT DIŞI DANIŞMANINIZ

10+

Yıllık Tecrübe

MHR & Partners olarak 30’dan fazla ülkede doğrudan ve dolaylı olarak aktifiz. 10 yılda 100 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyoruz. Şu anda şirket kurmak, oturum izni almak, mali – finansal başta olmak üzere yurt dışındaki tüm operasyonel süreçleriniz için uçtan uca danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Önceliğimiz yurt dışında büyüme vizyonu ve iş stratejisi olan firmalara danışmanlık hizmeti vermektir. Şirket kurma aşamalarından sonra MHR & Partners (Mühür YMM AŞ) güvencesiyle hizmetlerimizin kesintisiz devam etmesine özel önem veriyoruz. Güvenli liman olma ve sürdürülebilir hizmetler sunma temel misyonumuzdur.

Dünyanın en ücra yerinde dahi olsa girişimcilerimizin büyümeye ve gelişmeye yönelik iş planlarına köprü olmak istiyoruz.

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Avrupa’da şirket kurmak ve yurt dışı bağlantılı diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bana e-posta gönderebilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

E-BÜLTEN

Yurt dışı yatırım ve vergi konulu içeriklerimizden haberdar olmak için kaydolun!Bizi takip edin, yeni yazılarımızdan haberdar olun!