Yurt Dışında İş Danışmanınız

MHR & Partners olarak dünyada 30’den fazla ülkede doğrudan ve dolaylı olarak aktifiz. Hedefimiz 10 yılda 100 ülkede 10 şube ile faaliyet göstermektir. Şu anda şirket kurmada, oturum izni almada, mali – finansal başta olmak üzere yurt dışındaki tüm operasyonel süreçlerde uçtan uca size danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Önceliğimiz yurt dışında büyüme vizyonu ve iş stratejisi olan firmalara danışmanlık hizmeti vermektir. Şirket kurma aşamalarından sonra MHR & Partners (Mühür YMM AŞ) güvencesiyle hizmetlerimizin kesintisiz devam etmesine özel önem veriyoruz. Güvenli liman olma ve sürdürülebilir hizmetler sunma temel misyonumuzdur.

Dünyanın en ücra yerinde dahi olsa müşterilerimizin büyümeye ve gelişmeye yönelik iş planlarına köprü olmak istiyoruz.

Yerelden globale yolculuğumuzun ilk kilometre taşı Almanya Köln’de ofis açmak oldu. Sonrasında İngiltere, Hollanda, Belçika, Romanya, Karadağ ve Bulgaristan’da piyasa tecrübesi geniş partnerler ile anlaşmalar yaparak küresel iş ağımızı genişlettik. Siz de Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Romanya, Karadağ, Bulgaristan‘da şirket kurmak ve işinizi dünya ölçeğine taşıyarak büyütmek istiyorsanız MHR & Partners ile iletişime geçin.

Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Şirket Kurmak ve İşinizi Büyütmek

Finansal Hizmetler

Danışmanlık Hizmetleri​

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Yurt dışı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya hizmet sürecini başlatmak için bana e-posta gönderebilir, Whatsapp yazışması başlatabilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

Neden MHR & Partners ile Yurt Dışı İşbirliği?

Almanya Köln'de Ofisimiz

Yurt dışına açılma stratejimizin bir parçası olarak müşterilerimize daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmek için Almanya Köln'de ofis açtık.

Yurt Dışı Partnerlerimiz

Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, New York ve Tiflis'te, uzun yıllara dayanan yerel piyasa tecrübesine sahip itibarlı şirketlerle partnerlikler tesis ettik.

Hizmet Felsefemiz

İnsan odaklı, sahada müşteriyle aktif iletişim içinde olmayı önceleyen hizmet anlayışına sahibiz. Çözüm odaklı ve esneğiz. Müşterilerimizle uzun vadeli kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurmayı hedefleriz.

Uçtan Uca Hizmet

Yurt dışında işinizi büyütmek için ihtiyaç duyacağınız hizmetleri bir paket halinde size sunuyoruz. Üstelik beklenti, ihtiyaç ve bütçenize uygun seçeneklerle...

30'dan Fazla Ülkede Hizmet Veriyoruz

Yurt Dışında Şirket Kurmak İçin Diğer Sayfalarımız

Teklif Alın

İhtiyaç duyduğunuz hizmetimizle ilgili bilgi ve teklif almak için aşağıdaki formu doldurun. Yatırım Uzmanımız 1 işgünü içinde telefon yoluyla sizinle iletişime geçecektir.

Gönder butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.