Bizden Haberler

Almanya'da ofisimizi açtık

Yurt dışına açılma stratejimizin ilk kilometre taşını 1 Eylül 2021 tarihinde Almanya'da ofis açarak tesis ettik. Bu adımla Türkiye'de kurulup yurtdışına ofis açan ilk denetim firmasıyız. Hedefimiz yerel ve global iş fırsatlarını buluşturmak, müşterilerimizin dünyaya açılmaları için bir kapı aralamaktır.

Geleneksel Bodrum gezimizi yaptık

Çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte Ekim 2021'de 2. kez Bodrum'da 2 gece 3 günlük yat gezisi yaptık. Bodrum'un sakin bir koyuna demir atan yatımızda denizin ve doğanın büyüleyici güzelliklerini keşfettik. Birlikte eğlenirken eğitim faaliyetlerine ve şirketimizin geleceği üzerine beyin fırtınalarına da zaman ayırdık.
Kurumsal kimliğimizi yeniledik

Yurtdışına açılma stratejimizin bir gereği olarak kurumsal kimliğimizi Ağustos 2021'de yenileyerek MHR & Partners olarak markamızı tescil ettik. Ofisler açarak ve ortaklıklar tesis ederek global iş ağımızı güçlendireceğiz. 2013 yılında Mühür Yeminli Müşavirlik olarak çıktığımız yolda çalışanlarımız, müşterilerimiz ve partnerlerimizle birlikte başarmak, birlikte kazanmak, birlikte ilerlemek istiyoruz.

Web sitemizi yeniledik

Kurumsal kimlik çalışmalarımızın ve yurt dışına açılma stratejimizin bir sonucu olarak şimdi yepyeni biz yüzle karşınızdayız. Ekim 2021'de yeni web sitemizi yayına aldık. Kurumsallık, sadelik, görsel güzellik, içerik zenginliği açısından web sitemizi yeniden tasarladık ve zenginleştirdik.