YURT DIŞI PARTNERLİK BAŞVURUSU

Yurt Dışında Partnerimiz Olmak İster Misiniz?

Türkiye’de yeminli mali müşavirlik şirketi olarak vergi denetimi ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Yurt dışında ise şirket kurmak başta olmak üzere firmalara her türlü vergi, yatırım, finansal danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. MHR & Partners markamızda da ifade edildiği üzere yurt dışında tesis ettiğimiz partnerliklerle hizmet ekosistemimizi sürekli geliştiriyoruz.

Vizyonumuz uluslar arası bir denetim ve danışmanlık firması olmak. Bunun için yurt dışındaki firmaların Türkiye’ye yatırımlarına; Türkiye’deki girişimcilerimizin yurt dışına açılma süreçlerine köprü olmak istiyoruz.

Hizmet verdiğimiz ve hizmet vermeyi planladığımız ülkelerde farklı uzmanlık alanları için yeni partnerler arıyoruz. Partner adaylarından beklediğimiz kriterleri aşağıda sıraladık. Siz de bu kriterleri sağladığınızı düşünüyorsanız ve birlikte kazanma konusunda istekli iseniz Başvuru Formunu doldurarak partnerlik görüşmeleri sürecini başlatın!

Partnerlik Uzmanlık Konuları

Aşağıdaki uzmanlık konularının herhangi birinde en az 5 yıl hizmet deneyimi olan ve en az 2 çalışanı olan partnerler arıyoruz. Bu uzmanlıklardan birden fazlasına sahip olmak tercih nedenimizdir.

Partnerlerden Temel Beklentilerimiz

Partnerlik Size Ne Kazandırır?

Yeni Müşteriler

MHR & Partners'ın Türkiye'deki saha yapılanması ve web sitesinin Google aramalarında ilk 5 sırada yer alan 20'den fazla sayfası sayesinde yeni ve saygın müşterilere hizmet verme imkanınız olur.

Türkiye'de Ortak

Mevcut ve yeni müşterilerinizin güvenli bir şekilde MHR & Partners'ın 10 yıllık tecrübesi ve mevcut yapılanması sayesinde Türkiye'ye yatırım yapmalarını sağlamış olursunuz.

Güçlü Network

MHR & Partners'ın 30'dan fazla ülkede tesis etmiş olduğu iş bağlantılarından yararlanma ve partnerler ekosistemine dahil olma size yeni fırsatlar sunar.

Kurumsal Deneyim

MHR & Partners ile birlikte iş yaparken kurumsal deneyimimizden ve küresel iş yapma vizyonumuzdan ilham alma imkanları doğar.

Ticari Kazanç

Partnerlik uzun vadeli bir kazan - kazan ilişkisidir. Sinerji oluşturmak ve işi karşılıklı büyütmektir. Yeni pazarlara açılmak ve ticari kazanç elde etmektir.

Riski Dağıtmak

Partnerlik sayesinde mevcut işinizde olası müşteri kayıplarını ve riskleri müşteri pazarınızı çeşitlendirerek azaltmış olursunuz.

Partner Olma Süreci Nasıl İşliyor?

6 aşamalı başvuru sürecini tam izleyebilmek için ekranı yana kaydırın

img
001

Partnerlik Talebi

Aşağıdaki partnerlik başvuru formunu doldurarak süreci başlatın!

img
002

Ön Görüşme

Kurumsal iletişim yetkilimiz en geç 1 iş günü içinde sizi telefonla arayarak talebinizin detaylarını dinler, ön bilgileri toplar ve sizi süreç hakkında bilgilendirir.

img
003

Teknik Görüşmeler

Partnerlik konularının karşılıklı görüşülmesi için Yönetim Kurulu Başkanımız ile yüz yüze veya online toplantılar gerçekleşir.

img
004

Teklif Verme

Teknik görüşmelerde ilerlenme sağlanması durumunda partnerlikle ilgili yazılı teklifimizi size iletiriz.

img
005

Sözleşme İmzalama

Partnerlik teklif koşullarının müzakeresi sonrasında işbirliğinde mutabık kalınırsa partnerlik sözleşmesi imzalanır.

img
006

Ziyaret Etme

İşbirliğinin güçlenmesi adına karşılıklı ziyaretler planlanır.

Partnerlik Başvuru Formu

MHR & Partners’ın yurt dışında partneri olma sürecini başlatmak için aşağıdaki formu doldurun. Kurumsal İletişim yetkilimiz 1 iş günü içinde telefon yoluyla size dönüş yapacaktır.

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Partnerlik süreci hakkında bilgi almak veya başvuru sürecini başlatmak için bana e-posta gönderebilir, Whatsapp yazışması başlatabilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

Partnerlikle İlgili Sık Sorulan Sorular

Fatura kesebiliyor olmanız gerekir. Operasyonel süreklilik açısından en az 2 çalışana sahip olmanızı talep ediyoruz. 

Sözleşmeler 1 yıllık olup taraflar aksini beyan etmedikleri sürece her yıl otomatik yenilenir. Partnerlikte uzun vadeli güvenli ve devamlı bir işbirliğini hedeflemekteyiz.

Hayır gerekmez. Mevcut müşterilerinizle işinizi devam ettirebilir misiniz? MHR & Partners ile partnerlik size yeni kapılar açar. Mevcut kapınızı kapatmaz.

Adil ve sürdürülebilirdir. İki tarafı da koruyan ve büyüten bir çalışma tarzımız vardır. Çalışma koşullarının detayları teknik görüşme safhasında karşılıklı müzakare ediyoruz.

Şu an sadece yurt dışında partnerlikler tesis ediyoruz.

Yurt dışında hizmet verdiğimiz ve vermeyi düşündüğümüz ülkelerin listesi için tıklayınız! Önceliğimiz bu ülkelerde partnerlikler tesis etmektir.

Karşılıklı olarak evet. Taraflardan birisi söz konusu hizmeti vermeye ehil ise önce taraflara teklif edilmesi gerekir.

Ticari saygınlık ve partnerin hizmet verdiği alanda uzman olması temel önceliğimizdir. Buna ek olarak şeffaflık ve devamlılığa da özel önem veriyoruz