YURT DIŞI HİZMETLERİMİZE BAŞVURMA

Fark Yaratan Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Yurt dışı hizmetlerimiz için seçici davranıyor, birey veya firmalardan bazı koşulları sağlamasını talep ediyoruz. Yurt dışı vizyonu ve iş planı olan girişimcilere Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Romanya, Karadağ, Bulgaristan başta olmak üzere bir çok ülkede şirket kurma ve oturum izni alma hizmetleri veriyoruz. Bunların yanında şirket değerleme ve satın alma, muhasebe, finansal ve yatırım danışmanlığı hizmetleriyle de girişimcilerimizin Avrupa’ya açılma sürecine köprü oluyoruz.

Aşağıdaki başvuru formunu doldurarak yurt dışı hizmetlerimizden yararlanma konusunda görüşme sürecini başlatın!

Yurt Dışı Hizmet Başvuru Formu

Yurt dışı hizmetlerimizle ilgili görüşme sürecini başlatmak için aşağıdaki formu doldurun. Kurumsal İletişim yetkilimiz 1 iş günü içinde telefon yoluyla size dönüş yapacaktır.

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Yurt dışı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya hizmet sürecini başlatmak için bana e-posta gönderebilir, Whatsapp yazışması başlatabilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

Yurt Dışında Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

YURT DIŞI ORTAĞINIZ

9+

Yıllık Tecrübe

MHR & Partners olarak dünyada 30’dan fazla ülkede doğrudan ve dolaylı olarak aktifiz. Hedefimiz 10 yılda 100 ülkede faaliyet göstermektir. Şu anda şirket kurmada, oturum izni almada, mali – finansal başta olmak üzere yurt dışındaki tüm operasyonel süreçlerde uçtan uca size danışmanlık ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Önceliğimiz yurt dışında büyüme vizyonu ve iş stratejisi olan firmalara danışmanlık hizmeti vermektir. Şirket kurma aşamalarından sonra MHR & Partners (Mühür YMM AŞ) güvencesiyle hizmetlerimizin kesintisiz devam etmesine özel önem veriyoruz. Güvenli liman olma ve sürdürülebilir hizmetler sunma temel misyonumuzdur.

Dünyanın en ücra yerinde dahi olsa müşterilerimizin büyümeye ve gelişmeye yönelik iş planlarına köprü olmak istiyoruz.

Almanya’da iş kurmak için Yeminli Mali Müşavir Mehmet Akif Özmen ile Whatsapp yoluyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizi Keşfedin

Yurt Dışında
Şirket Kurmak

Almanya, İngiltere, Hollanda,
Belçika'da şirketiniz olsun

Online Yurt Dışı
Yatırım Danışmanı

Küresel pazarların fırsatlarını
uzmanından öğrenin!

KDV İade
Hizmeti

10 yılda 200'den fazla müşteri ve
1000'den fazla iade raporu

Tam Tasdik
Denetimi

Tam tasdik denetimden daha ötesi
Risk odaklı vergi planlaması

Online Vergi
Danışmanı

Uzmanımız bir tık ilerinizde!
Vergisel avantajları keşfedin!