YURT DIŞI HİZMETLERİMİZE BAŞVURMA

Fark Yaratan Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Yurt dışı hizmetlerimiz için seçici davranıyor, birey veya firmalardan bazı koşulları sağlamasını talep ediyoruz. Yurt dışı vizyonu ve iş planı olan girişimcilere Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Romanya, Karadağ, Bulgaristan başta olmak üzere bir çok ülkede şirket kurma ve oturum izni alma hizmetleri veriyoruz. Bunların yanında şirket değerleme ve satın alma, muhasebe, finansal ve yatırım danışmanlığı hizmetleriyle de girişimcilerimizin Avrupa’ya açılma sürecine köprü oluyoruz.

Aşağıda kurumsal iletişim yetkilimizle whatsappdan iletişim kurarak yurt dışı hizmetlerimizden yararlanma konusunda görüşme sürecini başlatın!

Okuma Tavsiyesi

Bu makale Avrupa ülkelerinde yatırım yapmak isteyenler için rehber yazı niteliğindedir. Biz de yurt dışında hizmet vermek istediğimiz firmaları seçerken bu kriterleri esas alıyoruz. Bu yüzden aşağıdaki başvuru formunu doldurmadan önce bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.

“Almanya ve Hollanda’ya Yatırım Kararı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Husus”

almanya-2

Yurt Dışı Hizmet Verme Kriterlerimiz Nelerdir?

MHR & Partners olarak yurt dışı hizmeti verirken seçici davranıyoruz. Aşağıdaki kriterlere uyan girişimcilerimizle yurt dışında yatırım işbirliği yapıyoruz.

Seçici olmaktaki ana amacımız yurtdışında hizmet sunduğumuz çözüm ortaklarımıza, proje sahibi yatırımcılara, şirket veya kişilere uzun erimli hizmet vermek ve daha fazla zaman harcamaktır.

Adım Adım Yurt Dışı Hizmetlerimize Başvuru Süreci

1 | Başvuru Formunu Doldurma

Aşağıda kurumsal iletişim yetkilimize whatsappdan yazarak başvuru sürecini başlatın.

2 | İlk Değerlendirme

Yatırım ekibimiz başvurunuzu değerlendirir. Başvurunuz yukarıdaki kriterleri karşılamıyorsa Kurumsal İletişim yetkilimiz bunu size e-posta yoluyla bildirir.

3 | İlk Görüşme

Yukarıdaki kriterleri karşılıyorsanız Kurumsal İletişim yetkilimiz sizi telefonla arar, firmanızı daha yakından tanır. Hizmet ihtiyaç ve beklentilerinizi not eder.

4 | İş Planı Oluşturma

Teknik görüşmelere hazırlık anlamında yurt dışı açılımınızla ilgili bir iş planı oluşturmanızı öneriyoruz. Örnek iş planı şablonunu indirmek için tıklayınız!

5 | Teknik Görüşme

Yurt dışı yatırım uzmanımız sizinle 45 dakikalık bir teknik görüşme yaparak sorularınızı cevaplar. Süreç hakkında detaylı bilgi verir.

6 | Teklif Alma

Kurumsal İletişim Yetkilimiz talebiniz durumunda size hizmet teklifi gönderir. Teklifte almak istediğiniz hizmetler, fiyat ve hizmet koşullarına yer verilir.

7 | Sözleşme Yapma

Teklif ve müzakereler sonrasında birlikte çalışmak konusunda anlaşırsak Kurumsal İletişim yetkilimiz size sözleşme taslağımızı iletir. Sözleşme metni gözden geçirilerek üzerinde mutabık kalınır.

8 | Hizmete Başlama

Sözleşme imzalanır. İlk evrakları bize teslim etmeniz sonrasında hizmet verme sürecimiz başlar. Acil durumlarda sözleşme imzalanmadan avans ödeme alarak da noter randevunuzu hızlıca alırız.

9 | Hizmet Sonrası

Müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye değer veriyoruz. Dilerseniz yurt dışı yatırım planlarınıza destek olmamız için aşağıdaki hizmet konularıyla ilgili bizden danışmanlık almaya devam edebilirsiniz.

Yurt Dışı Hizmet Başvuru Formu

Yurt dışı hizmetlerimizle ilgili görüşme sürecini başlatmak için aşağıdaki formu doldurun. Kurumsal İletişim yetkilimiz 1 iş günü içinde e-posta veya telefon yoluyla size dönüş yapacaktır.

Gönder butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Yurt dışı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya hizmet sürecini başlatmak için bana e-posta gönderebilir, Whatsapp yazışması başlatabilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

Hizmetlerimiz

Yurt Dışında İş Kurmak
business-partnership-technology-people-concept-serious-businessman-businesswoman-with-tablet-pc-computer-office-building

Yurt Dışı İş Planınız Hazır mı?

Yurt dışı yatırımlarınızda başarılı olmanın temel koşulu en az 3 yıllık bir iş planı hazırlamaktır. Yurt dışında oturum izni, yatırım vizesi, banka kredisi ve yatırım teşvik konularında her zaman size iş planınız sorulur.

İyi bir iş planında ne tür bir içerik yer almalıdır? Sizin için bir şablon oluşturduk

Yurt Dışı Hizmetlerimize Başvuruyla İlgili Sorular

Yurt içinde 10 yıla yaklaşan yeminli mali müşavirlik hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye’de kurulmuş köklü ve saygın bir şirketiz.

Ayrıca, Almanya Dösseldorf’ta yerinde ve kaliteli yurt dışı hizmetleri sağlamak için kurulmuş bir şirketimiz vardır. Yönetim Kurulu Başkanımız zamanının çoğunu yurt dışına açılmak isteyen girişimcilerimize ayırmakta ve yurt dışı hizmetleriyle özel olarak ilgilenmektedir. 

Kendi şirketimiz yanında Hollanda, Belçika, İngiltere, Romanya, Karadağ, Bulgaristan vb. ülkelerde deneyimli partnerlerimiz ve iş networkümüz bulunmaktadır.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında şirketimizin olması bizi farklı kılmaktadır. Bunun yanında, uzun vadeli sürdürülebilir iş ilişkisine özel önem veriyoruz. Yurt dışında şirket kurduğumuz müşterilerimize ihtiyaç duydukları diğer hizmetlerde de destek olmayı hedefliyoruz.

Kurumsallık, profesyonellik, müşteri odaklılık, değer katma ve süreklilik müşterilerle ilişkilerimizde belirleyici ilkelerdir.

Ana kriterimiz yurt dışında iş kurma konusunda girişimcinin belli bir tutarda sermayesi (en az 10 bin EUR), vizyonu ve kararlılığının olmasıdır. Türkiye’de şirketi olmasa da bir alanda uzmanlığının olması de diğer önemli bir kriterdir.

Yurt dışında şirket kurmadaki temel motivasyonu oturum veya çalışma izni alarak yurt dışına yerleşmek olan kişiler hizmet segmentimiz içinde yer almamaktadır. Bu kişiler için şirket kurmak ane gaye olmayıp kolay oturum izni almak için bir vesiledir.

Kurumsal iletişim yetkilimizle yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

Yatırım uzmanımızla yapacağınız toplam 1,5 saatlik 2 ayrı görüşme için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bu süre çok defa karar vermek için yeterli olacaktır. Bu süreyi aşan ekstra görüşme talepleri için danışmanlık ücreti alıyoruz. Danışmanlık ücret tarifemiz ve sürecimiz için lütfen inceleyiniz!

Sadece şirket kurmak için minimum 3.000 EUR para ayırmanız gerekecektir.

Bu ülkelerde oturum izni almak kolay değildir. Zor bir süreçtir. En kolay oturum almanın yolu bir şirket kurmak ve kapsamlı bir iş planı hazırlamaktır. Bunun için bu ülkelerin iş ve yasal mevzuatını bilen deneyimli danışmanlarla çalışmanızı öneririz.

Oturum izni alma ihtimalini artırmak için şirket kurmak dahil minimum 10 bin EUR kaynak ayırmanızı tavsiye ederiz.

Yurt dışında banka hesabı açabilmek, banka kredilerine başvuru yapabilmek ve oturum izni alabilmek için yerel otoritelerin en çok önem verdikleri husus ikna edici bir iş planınızın olmasıdır.

Nereye gideceğini belirlememiş olan bir gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. Yurt dışında başarılı bir girişimcilik hikayesi yaratmak ve olası riskleri ve maliyetleri en aza indirmek için planlama ve stratejiye zaman ve para harcanması gerektiğine inanıyoruz. Şirketlerin uluslararası alanda istikrarlı büyüyebilmesi için kalıcı ve sürekli çalışma yapmak, teşviklerden ve vergi avantajlarından yararlanmak adına iş planı ve strateji belgesinin hazır olmasını önemli buluyoruz.

MHR & Partners olarak girişimcilerimizi yurt dışı deneyimlerimizden yararlandırmak ve onların doğru adımlar atmalarına destek olmak istiyoruz. İşlerin doğru yapılması yeterli değildir. Öncelikli olan doğru işlerin yapılmasıdır. Bu yüzden hizmetlerimize başvuran girişimcilerimize iş planı çalışması yapmalarını tavsiye ediyoruz. İş planınızın hazır olması görüşme yapmamız ve sözleşme için bir ön koşul değildir. Burada amacımız, girişimcilerimizin yurt dışı planlarının üzerine yeniden düşünmelerine vesile olmak ve yol göstermektir.

Sizin için oluşturduğumuz yurt dışı iş planı taslağını indirmek için tıklayınız!