YURT DIŞI HİZMETLERİ SÜRECİ

Fark Yaratan Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Yurt dışı hizmetlerimiz için seçici davranıyor, birey veya firmalardan bazı koşulları sağlamasını talep ediyoruz. Yurt dışı vizyonu ve iş planı olan girişimcilere Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Romanya, Karadağ, Bulgaristan başta olmak üzere bir çok ülkede şirket kurma ve oturum izni alma hizmetleri veriyoruz. Bunların yanında şirket değerleme ve satın alma, muhasebe, finansal ve yatırım danışmanlığı hizmetleriyle de girişimcilerimizin Avrupa’ya açılma sürecine köprü oluyoruz.

Aşağıdaki “Yurt Dışı Görüşme Talep Formunu” doldurarak yurt dışı hizmetlerimizden yararlanmak için görüşme sürecini başlatın!

Yurt Dışı Hizmetler İçin Görüşme Talep Formu

Yurt dışı hizmetlerimizin görüşme sürecini başlatmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.  Kurumsal İletişim yetkilimiz 1 iş günü içinde e-posta veya telefon yoluyla size dönüş yapacaktır. Formun sonunda yer alan “Yurt dışı planlarınız ve iş geçmişiniz bölümündeki” sorulara cevap vermeyenlerin görüşme talepleri dikkate alınmayacaktır. 

Gönder butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

Yurt Dışı Hizmet Paketlerimiz

İşinizi yurt dışında büyütmek ve cazip fırsatların kapısını aralamak için her ihtiyaca uygun hizmetlerimizle yanınızdayız. Hizmetlerimizi paket olarak satın almanın yanında paket içindeki hizmetleri bireysel olarak da talep edebilirsiniz. Dilerseniz size özel bir hizmet paketi de oluşturabiliriz.

Görüşme talep etmeden önce hizmet verme kriterlerimizi inceleyin!

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

Back - Ofis Desteği

Her türlü anlık bilgi ihtiyacınız için telefonla ve sahada fiziken destek veriyoruz. Yüz yüze ve online toplantılar yapıyoruz. Müşteri networkümüz ile görüşme ayarlıyor ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Karşılaştırmalı Ülke Analizi

Hangi ülkede ne kadar sermaye ile hangi türden bir şirket kurmalıyım? Ne tür vergisel maliyetlerim ve avantajlarım var? Bu sorulara cevap veren ülke karşılaştırmalı rapor hazırlayıp simultane sunum yapıyoruz.

Yatırım Analizi

Yatırım yapmayı düşündüğünüz ülkelerde ne tür finansal riskler ve fırsatlar var. Türkiye'deki ve yurt dışındaki şirketleriniz arasındaki işlemlerde vergisel fırsat ve riskler nelerdir? Kapsamlı rapor hazırlayıp size sunum yapıyoruz.

Standart

Temel Hizmetlerimiz
 • Şirket Kurma
 • Şube - Ofis Açma
 • Oturum Alma
 • Çalışma İzni Alma
 • Adres Temin Etme
 • Muhasebe Destek
 • Personel Bulma
 • Bordro Özlük İşlemleri

Premium

Standart Dışı Ek Hizmetlerimiz
 • Yıllık Back-Ofis Desteği
 • İş Planı ve SWOT Analizi
 • Depo & İş Yeri Bulma
 • Vergi Avantajları & Teşvik
 • Şirket Satın Alması
 • Şirket Birleşmesi veya Devri
 • Yönetim Danışmanlığı
 • Finansal Danışmanlık
 • Yatırım Danışmanlığı

Okuma Tavsiyesi

Bu makale Avrupa ülkelerinde yatırım yapmak isteyenler için rehber yazı niteliğindedir. Biz de yurt dışında hizmet vermek istediğimiz firmaları seçerken bu kriterleri esas alıyoruz. Bu yüzden aşağıdaki talep formunu doldurmadan önce bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.

“Almanya ve Hollanda’ya Yatırım Kararı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Husus”

almanya-2

Yurt Dışı Hizmet Verme Kriterlerimiz Nelerdir?

MHR & Partners olarak yurt dışı hizmeti verirken seçici davranıyoruz. Aşağıdaki kriterlere uyan girişimcilerimizle yurt dışında yatırım işbirliği yapıyoruz.

Seçici olmaktaki ana amacımız yurtdışında hizmet sunduğumuz çözüm ortaklarımıza, proje sahibi yatırımcılara, şirket veya kişilere uzun erimli hizmet vermek ve daha fazla zaman harcamaktır.

Adım Adım Yurt Dışı Hizmetleri Sürecimiz

1 | Talep Formunu Doldurma

Aşağıda kurumsal iletişim yetkilimize whatsappdan yazarak talep sürecini başlatın.

2 | İlk Değerlendirme

Yatırım ekibimiz talebinizi değerlendirir. Talebiniz yukarıdaki kriterleri karşılamıyorsa Kurumsal İletişim yetkilimiz bunu size e-posta yoluyla bildirir.

3 | İlk Görüşme

Yukarıdaki kriterleri karşılıyorsanız Kurumsal İletişim yetkilimiz sizi telefonla arar, firmanızı daha yakından tanır. Hizmet ihtiyaç ve beklentilerinizi not eder.

4 | İş Planı Oluşturma

Teknik görüşmelere hazırlık anlamında yurt dışı açılımınızla ilgili bir iş planı oluşturmanızı öneriyoruz. Örnek iş planı şablonunu indirmek için tıklayınız!

5 | Teknik Görüşme

Yurt dışı yatırım uzmanımız sizinle 45 dakikalık bir teknik görüşme yaparak sorularınızı cevaplar. Süreç hakkında detaylı bilgi verir.

6 | Teklif Alma

Kurumsal İletişim Yetkilimiz talebiniz durumunda size hizmet teklifi gönderir. Teklifte almak istediğiniz hizmetler, fiyat ve hizmet koşullarına yer verilir.

7 | Sözleşme Yapma

Teklif ve müzakereler sonrasında birlikte çalışmak konusunda anlaşırsak Kurumsal İletişim yetkilimiz size sözleşme taslağımızı iletir. Sözleşme metni gözden geçirilerek üzerinde mutabık kalınır.

8 | Hizmete Başlama

Sözleşme imzalanır. İlk evrakları bize teslim etmeniz sonrasında hizmet verme sürecimiz başlar. Acil durumlarda sözleşme imzalanmadan avans ödeme alarak da noter randevunuzu hızlıca alırız.

9 | Hizmet Sonrası

Müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye değer veriyoruz. Dilerseniz yurt dışı yatırım planlarınıza destek olmamız için aşağıdaki hizmet konularıyla ilgili bizden danışmanlık almaya devam edebilirsiniz.

özge tEKE

MERKEZ OFİS | KURUMSAL İLETİŞİM

Size Yardımcı Olalım

Kolay ulaşabilir olmak ve açık iletişim firmamızın temel ilkelerindendir.  

Yurt dışı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya hizmet sürecini başlatmak için bana e-posta gönderebilir, Whatsapp yazışması başlatabilir veya aşağıdaki şirket telefon numarasından mesai saatleri içinde (hafta içi 9:00 – 18:00 arası) beni arayabilirsiniz.

+90 542 208 5308

kurumsal.iletisim@mhrpartner.com

Hizmetlerimiz

Yurt Dışında İş Kurmak
business-partnership-technology-people-concept-serious-businessman-businesswoman-with-tablet-pc-computer-office-building

Yurt Dışı İş Planınız Hazır mı?

Yurt dışı yatırımlarınızda başarılı olmanın temel koşulu en az 3 yıllık bir iş planı hazırlamaktır. Yurt dışında oturum izni, yatırım vizesi, banka kredisi ve yatırım teşvik konularında her zaman size iş planınız sorulur.

 

İyi bir iş planında ne tür bir içerik yer almalıdır? Aşağıdaki makalemizi gözden geçirin!

Yurt Dışı Hizmet Sürecimizle İlgili Sorular

Yurt içinde 10 yıla yaklaşan yeminli mali müşavirlik hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye’de kurulmuş köklü ve saygın bir şirketiz.

Ayrıca, Almanya Dösseldorf’ta yerinde ve kaliteli yurt dışı hizmetleri sağlamak için kurulmuş bir şirketimiz vardır. Yönetim Kurulu Başkanımız zamanının çoğunu yurt dışına açılmak isteyen girişimcilerimize ayırmakta ve yurt dışı hizmetleriyle özel olarak ilgilenmektedir. 

Kendi şirketimiz yanında Hollanda, Belçika, İngiltere, Romanya, Karadağ, Bulgaristan vb. ülkelerde deneyimli partnerlerimiz ve iş networkümüz bulunmaktadır.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında şirketimizin olması bizi farklı kılmaktadır. Bunun yanında, uzun vadeli sürdürülebilir iş ilişkisine özel önem veriyoruz. Yurt dışında şirket kurduğumuz müşterilerimize ihtiyaç duydukları diğer hizmetlerde de destek olmayı hedefliyoruz.

Kurumsallık, profesyonellik, müşteri odaklılık, değer katma ve süreklilik müşterilerle ilişkilerimizde belirleyici ilkelerdir.

Ana kriterimiz yurt dışında iş kurma konusunda girişimcinin belli bir tutarda sermayesi (en az 10 bin EUR), vizyonu ve kararlılığının olmasıdır. Türkiye’de şirketi olmasa da bir alanda uzmanlığının olması de diğer önemli bir kriterdir.

Yurt dışında şirket kurmadaki temel motivasyonu oturum veya çalışma izni alarak yurt dışına yerleşmek olan kişiler hizmet segmentimiz içinde yer almamaktadır. Bu kişiler için şirket kurmak ane gaye olmayıp kolay oturum izni almak için bir vesiledir.

Kurumsal iletişim yetkilimizle yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

Yatırım uzmanımızla yapacağınız toplam 1,5 saatlik 2 ayrı görüşme için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bu süre çok defa karar vermek için yeterli olacaktır. Bu süreyi aşan ekstra görüşme talepleri için danışmanlık ücreti alıyoruz. Danışmanlık ücret tarifemiz ve sürecimiz için lütfen inceleyiniz!

Sadece şirket kurmak için minimum 3.000 EUR para ayırmanız gerekecektir.

Bu ülkelerde oturum izni almak kolay değildir. Zor bir süreçtir. En kolay oturum almanın yolu bir şirket kurmak ve kapsamlı bir iş planı hazırlamaktır. Bunun için bu ülkelerin iş ve yasal mevzuatını bilen deneyimli danışmanlarla çalışmanızı öneririz.

Oturum izni alma ihtimalini artırmak için şirket kurmak dahil minimum 10 bin EUR kaynak ayırmanızı tavsiye ederiz.

Yurt dışında banka hesabı açabilmek, banka kredilerine başvuru yapabilmek ve oturum izni alabilmek için yerel otoritelerin en çok önem verdikleri husus ikna edici bir iş planınızın olmasıdır.

Nereye gideceğini belirlememiş olan bir gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. Yurt dışında başarılı bir girişimcilik hikayesi yaratmak ve olası riskleri ve maliyetleri en aza indirmek için planlama ve stratejiye zaman ve para harcanması gerektiğine inanıyoruz. Şirketlerin uluslararası alanda istikrarlı büyüyebilmesi için kalıcı ve sürekli çalışma yapmak, teşviklerden ve vergi avantajlarından yararlanmak adına iş planı ve strateji belgesinin hazır olmasını önemli buluyoruz.

MHR & Partners olarak girişimcilerimizi yurt dışı deneyimlerimizden yararlandırmak ve onların doğru adımlar atmalarına destek olmak istiyoruz. İşlerin doğru yapılması yeterli değildir. Öncelikli olan doğru işlerin yapılmasıdır. Bu yüzden hizmetlerimize başvuran girişimcilerimize iş planı çalışması yapmalarını tavsiye ediyoruz. İş planınızın hazır olması görüşme yapmamız ve sözleşme için bir ön koşul değildir. Burada amacımız, girişimcilerimizin yurt dışı planlarının üzerine yeniden düşünmelerine vesile olmak ve yol göstermektir.

Sizin için oluşturduğumuz yurt dışı iş planı taslağını indirmek için tıklayınız!