Mühür Akademi

MHR & Partners olarak 2022 yılı içinde Mühür Akademiyi kurmayı hedefliyoruz. Mühür Akademi öğrenen bir organizasyon olarak çalışanlarını sürekli geliştiren bir okuldur. Akademimizde, çalışanlarımızın yanında danışmanlık ve denetim sektörün profesyonellerine ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik teknik bilgi, beceri, liderlik ve kişisel gelişimleri sağlayan eğitim programları sunulacaktır.

Akademiden Haberler

Şirketimizin misyon ve vizyonunu belirledik

MHR & Partners olarak Mart ayında SWOT Analizi yapıp şirket değerlerimizi belirlemiştik. 6 Kasım 2021 tarihinde danışmanlarımız eşliğinde yeni bir çalıştay yaparak misyon ve vizyonumuzu da ortaya koyduk.

Çalışanlarımız "Proje Yönetimi" eğitimindeydiler

19.11.2021 tarihinde ekip olarak Proje Yönetimi eğitimimizi tamamladık. Proje Yönetimi konusunda akademik ve uygulama alanında geniş tecrübesi olan Prof. Dr. Savaş Şakar Beye MHR & partners olarak teşekkür ederiz.

Personel adaylarımız sertifikalarını aldı

MHR & Partners'da işe alınacak kişiler kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçerler. Bu sürecin son halkası 3 günlük teorik ve iş başı eğitimidir. Eylül 2021'de aramıza katılacak personel adayları eğitim sonrasında sertifkalarını aldılar.